Strona Główna > Instruktorzy

InstruktorzyKatarzyna

Piechowiak

Przygodę z tańcem rozpoczęła w 2000 r. pod okiem Pani Anni Bubnowskiej w Zespole Tanecznym TRANS. Brała udział w licznych koncertach, festiwalach i wyjazdach zagranicznych, zdobywając czołowe lokaty z zespołem i w solowych prezentacjach promując i rozsławiając miasto. Za namową, właśnie Pani Ani, postanowiła kontynuować pasję, która z czasem przerodziła się w zawód i wykształcenie, stając się choreografem i instruktorem tańca. Swoje umiejętności i wykształcenie zdobywała na licznych warsztatach tanecznych, a przede wszystkim przez dwa lata pod czujnym okiem najlepszych pedagogów tańca zdobyła wykształcenie jako pedagog tańca w Szczecinie.
Szkolenia i ciężka praca pozwoliły jej na zdobycie niezbędnych umiejętności, które wykorzystuje jako instruktor i choreograf.
Od 2008 r. Katrzyna Piechowiak kontynuowała przygodę z tańcem już jako asystentka Anny Bubnowskiej w Zespole Tanecznym TRANS, natomiast od roku 2012 już jako instruktor i vice prezes w Stowarzyszeniu Przyjaciół i Zespołu Tanecznego TRANS rozpoczęła w prace w zespole.


W roku 2013 odbył się pierwszy Koncert Charytatywny „Dzieci dzieciom” w Międzyrzeczu, który do dziś dania stał się imprezą cykliczną, którego Katarzyna Piechowiak jest współorganizatorem. Zebrane środki podczas Koncertów w całości przekazywane są dzieciom potrzebującym, w szczególności dzieciom zmagającymi się z chorobami nowotworowymi.

Od 2010 roku jest asystentem choreografa do wyborów MISS POLSKI oraz międzynarodowych konkursów piękna  MISS SUPRANATIONAL. Wszystkie Gale Miss Polski transmitowane są corocznie w telewizji POLSAT na żywo, a Gale  MISS SUPRANATIONAL transmitowane są przez telewizje na cały świat.
Od roku 2014 jest asystentem choreografa w wyborach Miss Polski na Wózku Inwalidzkim w Warszawie.

Tancerka w największych projektach organizowanych w Polsce m.in.:
- Ceremonia Otwarcia i w Ceremoniach przedmeczowych na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas EURO2012, których choreografem był Jarosław  Staniek.
-  tancerka w filmie muzycznym " Córki Dancingu". Reżyserem jest Agnieszka Smoczyńska
- w roku 2012 i 2013, uświetniała u boku największych gwiazd polskiej estrady muzycznej Sylwestra we Wrocławiu, który transmitowany był na żywo w TVP 2.
- udział w Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2012 w Świnoujściu. Na koniec kampusu udział spektaklu zatytułowany „Szczurze niebo” w reżyserii Jana Połańskiego oraz Jarosława Stańka z muzyką Zespołu MAANAM.

602 557 254, 796 941 666

kontakt@transdance.pl