Strona Główna > O NasO nas

W roku 2000 powstał Zespół Taneczny TRANS w Międzyrzeczu. Założycielką, choreografem i instruktorem zespołu jest Anna Bubnowska, instruktorami zespołu są Katarzyna Piechowiak, Anna Osipiuk, Marta Trochimczuk, Weronika Cierach i Weronika Krompaszczyk oraz asystentka Julia Ortyńska, którzy potrafią stworzyć świetną, niemalże rodzinną atmosferę wśród dzieci oraz doprowadzić je do licznych zwycięstw.

Od roku 2012 zespół TRANS działa jako Stowarzyszenie poszerzając swoją działalność o takie miejscowości jak: Skwierzyna, Łagów Lubuski, Lipki Wielkie, Bledzew, Sulęcin, Deszczno, Świebodzin i Gorzów Wielkopolski. Na tą chwilę w Zespole TRANS tańczy i trenuje około 600 dzieci, młodzieży i dorosłych. Śmiało można powiedzieć, że „Trans” stał się wizytówką miast, w których działają.

Zespół uświetnia lokalne imprezy, a także od 2013 roku organizuje raz w roku Koncerty Charytatywne, z których zebrane środki w całości przekazywane są dzieciom chorym na nowotwór. Dzięki Koncertom oraz wyjazdom na konkursy, festiwale dzieci i młodzież poznają zasady współpracy w grupie, kształcą w sobie poczucie zdrowej rywalizacji oraz odpowiedzialności za młodszych kolegów. 

Celem naszego stowarzyszenia jest przekazywanie młodym ludziom pasji do tańca. Choć nie każdy w przyszłości chce zostać zawodowym tancerzem, to jeśli ma mu się przydarzyć przygoda taneczna chcemy, żeby była na najwyższym poziomie.

Do tańca podchodzimy holistycznie - dbając zarówno o prawidłowy rozwój fizyczny ciała; dopasowany do wieku i możliwości młodego człowieka, jak również o sferę artystyczną, kształtując wrażliwość emocjonalną i otwartość na sztukę.

Na naszych zajęciach pracujemy w technice modern jazzowej, w stylu współczesnym, w stylu nowoczesnym, Dlaczego taniec współczesny i nowoczesny? Bo jest niejednorodny, nieoczywisty i nieprzewidywalny. Ma wiele odmian i w tym tkwi jego piękno. Każdy znajdzie w nich swój styl.

W Zespole TRANS nieodzowną częścią edukacji fizycznej są zajęcia z gimnastyki i akrobatyki.

Świetna atmosfera oraz wychowawczy charakter zespołu sprawiają, że młodzi tancerze z roku na rok zdobywają coraz większe uznanie w oczach międzynarodowej sławy jurorów, a także mogą się prezentować przed szerszym gronem publiczności. 

W Zespole TRANS przyjaźnie zawiązują się na całe życie.

602 557 254, 796 941 666

kontakt@transdance.pl