Strona Główna > Instruktorzy

InstruktorzyMarta

Trochimczuk

Marta Trochimczuk – instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji taniec, instruktor gimnastyki, instruktor fitness, trener personalny ze specjalnością trening dla kobiet w ciąży i w trakcie połogu, a także trener personalny ze specjalnością kinezygerontoprofilaktyka. Student AWF Gorzów Wlkp. Wielokrotny Mistrz Polski, Europy i Świata w tańcu współczesnym i nowoczesnym. 

Z tańcem związana jest od 2004 roku, kiedy to właśnie dołączyła do Zespołu Tanecznego TRANS. Pod okiem Anny Bubnowskiej rozwijała swoją pasje poprzez liczne konkursy, koncerty, wyjazdy zagraniczne, występy, obozy taneczne i festiwale, gdzie promowała Zespół TRANS i miasto Międzyrzecz. Wiedzę o tańcu pozyskiwała od instruktorów zespołu oraz z licznych warsztatów tanecznych, których była uczestnikiem. W 2016 roku stała się asystentem instruktora tańca. Poprzez szkolenie w 2018 roku dziś działa jako instruktor, dzieląc się swoją wiedzą, pasją i umiejętnościami z dziećmi i młodzieżą Zespołu Tanecznego TRANS. Ale jest nie tylko instruktorem, ponieważ tańczy i występuje do dziś!

W 2012 roku miała zaszczyt wystąpić na ceremoniach przed meczowych na Euro 2012 w Warszawie, których choreografem był Jarosław Staniek.

W tym samym roku pojawiła się na scenie w telewizji TVP2 podczas Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu, a rok później wystąpiła tam ponownie.

Razem z grupą brała udział w programach „Got to Dance – tylko taniec” i „Mam Talent”.

Była także tancerzem podczas filmu muzycznego „Córki Dancingu”, którego reżyserem jest Agnieszka Smoczyńska.

W 2016 roku uczestniczyła w otwarciu Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu.

Promowała płytę „Love Lost”  podczas koncertu Michała Kmieciaka w Sulęcinie i Słubicach.

Miała także swój udział w musicalu znanych blogerek „Szparagi”.

W 2017 roku wystąpiła podczas gali finałowej Miss Polski na wózku, a w 2018 roku była asystenką  choreografa podczas finału Miss Polski Nastolatek 2018 oraz półfinału Miss Polski 2018. 

08.2022r. - tancerz podczas Sopot Top of the Top Festival transmitowanego w stacji TVN

09.2022r. - choreograf podczas Balu Nocy Letniej organizowanego przez Fundacje TVN

12.2022r. - tancerz podczas Wielkiego Konkursu Piosenki Świątecznej transmitowanego w stacji TVN

602 557 254, 796 941 666

kontakt@transdance.pl